جوش سر به سر میلگرد

شرکت مهندسي پويا گستر با مشارکت شرکت البرز ابزار فروشنده و مجري تجهيزات جوش سر به سر میلگرد (فورجینگ)

روش اتصال جوش سر به سر میلگرد نسبت به روش هاي متداول و مرسوم فعل از جمله وصله پوششي (اورلپ) و نيز روش استفاده از اتصالات مکانيکي (کوپلينگ) از صرفه اقتصادي بيشتري برخوردار مي باشد.

این روش  مورد تایید مراکز زیر می باشد.

۱- مركز تحقيقات راه ، مسكن و شهرسازي

۲- سازمان نظام مهندسی استان تهران 

انواع ادوات هیدرولیک

شرکت پویا گستر به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت ریکن در خاورمیانه مشغول به فروش و ارایه کننده خدمات و فروش ادوات هیدرولیک به مشتریان است.

 

انواع کوپلر و دستگاه رزوه زنی میلگرد

شرکت پویا گستر فروشنده انواع کوپلر (اتصالات مکانیکی) و دستگاه رزوه زنی میلگرد ، دستگاه بولت زنی میلگرد.

 

درباره پویا گستر

 شرکت پویا گستر یکی از نخستین شرکت های فعال در زمینه فناوری های نوین ساختمان است و از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در این عرصه آغاز نموده و پیشرفت های چشمگیری در حوزه صنعت ساختمان بطور ویژه در زمینه ” اجرای جوش سر به سر میلگرد (فورجینگ)” داشته و در این میان صدها پروژه ساختمانی را در سراسر کشور به انجام رسانیده است. مديريت نوين و پويا ، تعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و بومي سازي فناوری هاي روز دنيا از جمله دستاوردهاي شرکت پویاگستر است.

متخصصین و کارشناسان فعال در شرکت پویاگستر به واسطه ارتباط تنگاتنگ چندین ساله با کشور ژاپن و نهادهای فعال در عرصه صنعت ساختمان این کشور از جمله انجمن اتصالات میلگرد ژاپن، هر ساله از آخرین فناوری های کاربردی صنعت ساختمان در کشور ژاپن بازدید بعمل آورده و سعی در انتقال دانش فنی این فناوری ها و محصولات آن ها به داخل کشور می نماید.