تاریخچه فروش دستگاه

شرکت البرز ابزار به عنوان شرکتی شناخته شده و مطرح در زمینه تولید، واردات و فروش دستگاه ها و ابزارآلات صنعتی با بیش از 30 سال تجربه درخشان در این عرصه، چند سالی است که در زمینه صنعتی سازی ساختمان، فعالیتی گسترده را آغاز کرده است.

در این راستا، واحد تحقیق و توسعه این مجموعه با همکاری شرکت مهندسی پویا گستر که به مدت 13سال است در زمینه های صنعتی سازی پروژه های عمرانی، اتوماسیون صنعتی و فناوری های نوین درصنعت ساختمان مشغول به کار است بر روی روش و همچنین دستگاه جوش سربه سر میلگرد متمرکز شده و پس از چندین سال کار مطالعاتی و اجرایی بر روی ده ها نمونه از بخش های مختلف دستگاه، موفق به عرضه و بومی سازی این روش و دستگاه با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی شده است.

 

 

 

whole_equipment_photo

نکات قابل توجه در مورد خرید دستگاه

پمپ هیدرولیک
  •   پمپ دستگاه شما باید قابلیت افزایش فشار را تا 40 مگاپاسگال دارا باشد.
  •   پمپ شما باید به شیر تنظیم فشار (Pressure Valve) مجهز باشد که فشار را در اندازه های معین ثابت نگه دارد. اکثر پمپ های ارایه شده در بازار ایران امروزه این قابلیت را ندارند. روش های جایگزین همانند سوویچ قطع فشار (Pressure Switch) کیفیت جوش شما را به شدت پایین می آورند و درصد خطا را در جوش بالا می برند که در اکثر پروژه های اجرایی منتهی به ضرر مالی می شوند.

اره برش سرد

  • اره جوش سر به سر به خاطر دقت بالا دارای روش کار بسیار دقیق است. خرید اره و تیغ اره بی کیفیت صدمه زیادی به کار شما در پروزه های اجرایی می زند. امروزه فقط یک یا دو برند ژاپنی قابلیت کار صنعتی را دارا هستند.
گیره ها
  • در گیره ها هم راستایی میلگرد ها با بسیار مهم است. امروزه تقریبا تمام شرکت های فروشنده دستگاه جوش سر به سر از گیره های ساخت خود استفاده می کنند که از هم راستایی پایینی بر خوردار هستند. 
مشعل
  • آلیاژ مشعل باید طوری باشد که در اثر دمای زیاد باعث بر عکس سوختن گاز استیلن در مشعل نشود.

 

 

half-box-pump

pump

shelang-hidrolic       jack

این بخش شامل پمپ هیدرولیک، جک و ادوات وابسته به آن است ادامه مطلب

half-box-saw

ikk-saw

 

این بخش برش، شامل دستگاه برش عمودبر و تیغه اره الماس بر است ادامه مطلب

half-box-gire

gire

این بخش شامل گیره نگهدارنده میلگرد و ادوات جانبی آن است ادامه مطلب

 

half-box-mixer

 

mixer-pipe32

 

این بخش شامل لوله اختلاط برای مخلوط کردن گاز استیلن و اکسیژن است ادامه مطلب

half-box-burner

ring-burner

این بخش شامل مشعل می شود که مخلوط گازهای اکسیژن و استیلن در آن شعله ور می شود ادامه مطلب